It’s All About

Protection

Od roku 1975 je Euronda synonymem vynikající ochrany v oblasti stomatologie.

Vše pro ochranu: to je naše poslání.

Společnost Euronda, založená v roce 1975, je italská firma s mezinárodním duchem, která je synonymem vynikající ochrany v oblasti stomatologie.

Euronda kombinuje důkladnou znalost trhu s neustálou inovací materiálů, postupů a technologií, aby vyhověla potřebám odvětví a optimalizovala pracovní fáze při absolutním dodržování předpisů. Euronda působí na trhu prostřednictvím 4 řad výrobků, které se věnují bezpečnosti stomatologického prostředí a ochraně obsluhy, lékařů a pacientů.

Ve společnosti Euronda se odborné znalosti a kvalita „Made in Italy“ snoubí s technologickým výzkumem, který se vyznačuje inovacemi a spolehlivostí a splňuje nejvyšší standardy celosvětového trhu a legislativy v této oblasti.

Euronda je však především společností, kterou tvoří lidé pro lidi.
Zubaři, hygienistky, asistenti a pacienti, právě jim věnujeme naše každodenní úsilí. Pečlivý důraz na detail a neustálé hledání inovativních řešení pro zdokonalování našich výrobků jsou naší obchodní značkou, abychom naplnili potřeby a očekávání a zaručili bezpečnost a pocity pohody každý den, ve všech částech světa.

Top