Novinka:
Sada Monoart® 100% ve stylu Graffiti

Vyzkoušejte novou Sadu Monoart® 100% ve stylu Graffiti

Praktická a udržitelná a navíc s novými papírovými kelímky ve stylu Graffiti!

Od teď je řada Sady Monoart® 100% obohacená o novou neodolatelnou nabídku, nebo spíš o šest nabídek! S novou Sadou Monoart® 100% ve stylu Graffiti, která je k dispozici v šesti zářivých odstínech, máte k dispozici všechny výrobky na jedno použití, které potřebujete pro ošetření 100 pacientů. Jsou v praktické sadě, která šetří místo a lze ji ihned používat.

Světle modrá, modrá, lila, limetková, růžová, zelená: vyzkoušejte všechny barvy a objevte kombinace, které jsme vytvořili z nových papírových kelímků ve stylu Graffiti: jejich původní vzor oslavuje kultovní prvky související s hygienou zubů. Nádech energie a originality v čistém pop-artovém stylu!

V každé Sadě Monoart® 100% ve stylu Graffiti najdete:

  • 100 ubrousků Towel Up!;
  • 100 kapesníčků;
  • 100 chirurgických savek;
  • 100 papírových kelímků ve stylu Graffiti;
  • 100 ochranných masek Protection 3;
  • 80 plášťů PG30
Šest barev, 100 kusů a 100% originální

Usnadněte si práci a proměňujte svůj styl i styl své ordinace každý den!

Ekologická alternativa: 100% kvalita Euronda

Se Sadou Monoart® 100% ve stylu Graffiti přenesete veškerou podstatu a originalitu jedinečné řady Monoart® do své ordinace. Absolutní bezpečnost a ochrana, kterou si obsluha i pacienti zaslouží. Absolutní kvalita a pozornost věnovaná udržitelnosti značky Euronda.

Ekologicky šetrná

Papírové kelímky ve stylu Graffiti, pláště PG30, kapesníčky a ubrousky Towel Up! jsou vyrobeny z celulózy z ekologicky a odpovědně obhospodařovaných lesů (FSC), stejně jako balení sady, kapesníčků a masek, přičemž plastové obaly jsou recyklovatelné.

Výrobky bez lepidla

Ubrousky Towel Up! a pláště PG30 jsou vyráběny bez použití lepidel díky našim výrobním technologiím, které nám již více než 10 let umožňují mechanicky párovat papír s polyethylenem. Každoročně se vyhneme tomu, abychom používali 3 700 kg lepidla při výrobě ubrousků Towel Up! a 4 750 kg při výrobě plášťů PG30.

Udržitelná výroba

Výrobní linky našich chirurgických savek jsou vybaveny systémem, který umožňuje recirkulaci a recyklaci 100 % použité vody. Ve společnosti Euronda využíváme energii z obnovitelných zdrojů, především z vodních elektráren.

Kompaktní, komplexní a udržitelná: díky Sadě Monoart® 100% ve stylu Graffiti uvítáte své pacienty v pozitivním a útulném prostředí.

Objevte všechny novinky a výhody

"*" indicates required fields

MARKETING*
k marketingovým aktivitám.

The processing and use of my personal data by Euronda S.p.A. for marketing purposes (aimed at providing commercial and/or promotional information, sending advertising materials or carrying out direct-sales activities or commercial communications about products and services, quality surveys or asking for feedback in order to gauge customer satisfaction levels). Said activities may take place via the set processing methods on paper, using automated or computerised procedures and may involve the usage of ordinary postal services, electronic mail, the phone or any other information channel.
DATI A TERZE PARTI*
ke sdělování údajů třetím stranám.

Disclosure of my data to any companies which are affiliated or related to Euronda S.p.A. as well as to any of its partners that may process my details for marketing purposes (aimed at providing commercial and/or promotional information, sending advertising materials or carrying out direct-sales activities or interactive commercial communications about products and services, or to conduct market research). Said activities may take place via the set processing methods on paper, using automated or computerised procedures and may involve the usage of ordinary postal services, electronic mail, the phone or any other information channel.
PROFILAZIONE*
k profilovacím aktivitám.

The processing and use of my personal data by Euronda S.p.A. for profiling purposes as regards shopping habits or consumption trends, behaviour patterns and the way the website is viewed and used.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Categories

Top