Novinka: Role
Eurosteril s měřítkem

Nové role Eurosteril s měřítkem

Sterilizační role jsou nově opatřeny měřítkem

Ochrana a bezpečnost, ale také účinnost všech sterilizačních procesů: to je cílem řady Euronda Pro System. Eurosteril, řada sterilizačních sáčků a rolí, již zavedla významnou inovaci v délce trvání sterility, kterou prodloužila ze tří na šest měsíců. Dnes přináší další zlepšení ve fázi balení, a to v podobě rolí Eurosteril opatřených měřítkem.

Všechny sterilizační role Eurosteril jsou tedy potištěny užitečným pravítkem uvedeným v centimetrech, které urychluje, zpřesňuje a umožňuje opakovat úkony v průběhu času.

Užitečné centimetrové měřítko, které zjednodušuje každodenní práci a umožňuje obsluze postupovat bezpečněji a vyhýbat se chybám, plýtvání materiálem a ztrátou času, standardizuje úkon, jenž je nezbytný pro úspěch celého sterilizačního procesu.

Sterilizační role a sáčky Eurosteril®

Bezpečnost, hygiena, snadné použití: role a sáčky Eurosteril® potvrzují vlastnosti, které z nich činí ideální společníky pro dosažení nejlepší sterilizace. Jejich výroba naprosto splňuje nařízení EU 2017/745 a normu EN 868-5.

Společnost Euronda je vyrábí v čistých prostorách v Itálii z prvotřídních materiálů za použití nejmodernějších postupů. Výrobky jsou opatřeny chemickými barevnými ukazateli a zaručují snadné a bezpečné odlepení, aniž by se uvolňovala mikrovlákna nebo při otevírání docházelo k roztržení.

Zaručují sterilitu obsahu po dobu až šesti měsíců od data sterilizace při vhodných skladovacích podmínkách a po validaci sterilizačního procesu a svařování.

Seznamte se se všemi novinkami

"*" indicates required fields

MARKETING*
k marketingovým aktivitám.

The processing and use of my personal data by Euronda S.p.A. for marketing purposes (aimed at providing commercial and/or promotional information, sending advertising materials or carrying out direct-sales activities or commercial communications about products and services, quality surveys or asking for feedback in order to gauge customer satisfaction levels). Said activities may take place via the set processing methods on paper, using automated or computerised procedures and may involve the usage of ordinary postal services, electronic mail, the phone or any other information channel.
DATI A TERZE PARTI*
ke sdělování údajů třetím stranám.

Disclosure of my data to any companies which are affiliated or related to Euronda S.p.A. as well as to any of its partners that may process my details for marketing purposes (aimed at providing commercial and/or promotional information, sending advertising materials or carrying out direct-sales activities or interactive commercial communications about products and services, or to conduct market research). Said activities may take place via the set processing methods on paper, using automated or computerised procedures and may involve the usage of ordinary postal services, electronic mail, the phone or any other information channel.
PROFILAZIONE*
k profilovacím aktivitám.

The processing and use of my personal data by Euronda S.p.A. for profiling purposes as regards shopping habits or consumption trends, behaviour patterns and the way the website is viewed and used.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Categories

Top