Nové Download Centre Euronda

Všechny dokumenty, které potřebujete, a to na jedno kliknutí!

Od dnešního dne na webových stránkách společnosti Euronda najdete nové Download centre, které je navrženo tak, aby nabízelo rychlý a intuitivní přístup k výběru užitečných zdrojů, jako jsou návody k použití, technické listy a brožury ve formátu PDF: pomocí vyhledávacího pole okamžitě najdete to, co potřebujete, a to ve svém jazyce! 

Co je to Centrum pro stahování Euronda a jak funguje?

Download Centre Euronda je více než jen sbírka dokumentů; je to pokročilý systém správy informací o produktech (PIM), který je navržen tak, aby optimalizoval proces přístupu k obsahu a jeho správě. Díky této platformě můžete rychle najít a snadno stáhnout všechny potřebné informace pomocí filtrování podle produktu, jazyka a typu dokumentu. To vše v jediném přístupovém bodě s intuitivním rozhraním a snadnou navigací: aniž byste museli procházet různými nabídkami a stránkami nebo si dokument vyžádat od zákaznického servisu. 

Jak získat přístup k Download Centre Euronda

Pokud se chcete dostat do nového Download Centre Euronda, vyberte v nabídce položku Download Centre nebo zadejte rovnou adresu download.euronda.cz. Jakmile se tam dostanete, můžete volně procházet širokou škálu dostupných dokumentů a stáhnout si ty, které vás zajímají, několika jednoduchými kliknutími. Centrum pro stahování je k dispozici v 9 jazycích a obsahuje více než 500 dokumentů ve více než 25 jazycích. 

Centrum pro stahování nabízí možnost dostávat e-mailové oznámení o tom, když je k dispozici aktualizace nějakého dokumentu.  

Některé dokumenty, příznačně označené visacím zámkem, jsou přístupné pouze po předchozí registraci, kterou lze provést za několik minut.

Euronda a péče o životní prostředí

Nové Download Centre nejen, že představuje krok vpřed v našem závazku poskytovat inovativní a praktická řešení pro potřeby našich zákazníků, ale také potvrzuje, že Euronda se neustále zaměřuje na životní prostředí. Tato platforma nám umožňuje digitalizovat většinu příruček a dokumentů, které se dříve předávaly v papírové podobě nebo na DVD. Stačí si uvědomit, že díky tomuto projektu se Euronda vyhne tisknutí více než 1 000 000 stránek ročně a vypalování téměř 15 000 disků DVD. 

Po boku těch, kteří na nás každý den spoléhají

Nové Download Centre plně odráží ducha společnosti Euronda, která se vždy snažila podporovat práci těch, kteří se rozhodli nám každý den důvěřovat. Jsme přesvědčeni, že tato nová platforma bude schopna prakticky a efektivně reagovat na potřeby našich zákazníků a partnerů a nabídne okamžitý, intuitivní a vždy aktuální přístup k užitečným dokumentům, informacím a materiálům. Proto jsme rádi, že vám můžeme popřát: příjemné surfování! 

Categories

Top