Novinka:
Autokláv E10
a autokláv E9

Nové autoklávy E10 a E9

Vývoj sterilizace u systému Euronda Pro System

Nové špičkové autoklávy řady Euronda Pro System vstupují na trh zcela renovované, nově definují řadu a posouvají linku určenou pro sterilizaci na vyšší úroveň. 

 E10, vlajková loď autoklávů Euronda Pro System, nastavuje nový standard nejvyšší řady. Stejně tak model E9 nově definuje standardy ve svém segmentu, a to jak z hlediska spolehlivosti, tak použitelnosti. 

Nové autoklávy E10 a E9, které jsou výsledkem intenzivního vývoje a optimalizace, přinášejí do zubních ordinací desítky let zkušeností společnosti Euronda a inovují koncepty ochrany, optimalizace procesů, spolehlivosti a manuální a papírové sledovatelnosti.  

O tomto novém směru svědčí i vývoj tradičního loga, které nyní obsahuje modrou barvu charakteristickou pro společnost Euronda na všech autoklávech této řady: E8, E9, E10 a EXL. 

Vyvinuto pro zjednodušení každodenních úkolů a splnění potřeb obsluhy

Autoklávy E10 a E9 představují skutečnou revoluci ve vztahu mezi přístrojem a obsluhou: od nového ergonomického designu přes zcela přepracované digitální rozhraní až po novou koncepci pokročilé obsluhy a sledovatelnosti.

Cílem je zjednodušit všechny aspekty každodenní činnosti a podpořit práci obsluhy při sterilizaci, kterou lze stále snadněji řídit, ale která je také účinnější, efektivnější a opakovatelná.

E10, navržený s ohledem na uživatele

Chcete příklad? LED diody v prostoru rukojeti nového autoklávu E10 fungují jako světelný průvodce, který poskytuje okamžitou zpětnou vazbu o stavu zařízení a také zajišťuje lepší viditelnost podnosů při nakládání i vykládání.

Ovládací rozhraní nového autoklávu E10 je dalším příkladem použitelnosti ve službách obsluhy. Zcela přepracované rozhraní s jednoduchou a intuitivní logikou (nyní se ovládá na 7″ obrazovce, která je o 40 % větší než u předchozího modelu), navádí uživatele jasně a okamžitě, nabízí rychlé spuštění cyklů pomocí režimu přejetí prstem a možnost jejich přizpůsobení několika kliknutími.

  • Nový systém upozornění na běžnou a mimořádnou údržbu;
  • Zjednodušený reset údržby;
  • Zjednodušená správa nastavení tiskárny;
  • Spouštění cyklů a testování v režimu přejetí prstem;
  • Ukazatele, upozornění a videonávody pro každodenní podporu;
  • Vytvoření uživatelských profilů (zubař, lékař a technik) pro 100% správu digitální sledovatelnosti.

Další důležitou novinkou jsou integrované videonávody, které poskytují okamžitou a stálou pomoc a usnadňují každodenní drobné postupy.

E9 ve službách vašich potřeb

Rozhraní nového modelu E9 bylo také přepracováno, aby se zjednodušila navigace ve všech ohledech. Jeho 4,3″ dotyková obrazovka a nové, přehlednější ikony umožňují okamžité a bezpečné ovládání.

E9 nabízí možnost volby 5 různých cyklů typu B a po zadání hesla 2 cykly typu S a N. Kromě cyklů lze také naprogramovat testy v požadovaném čase tak, abyste co nejlépe využili dostupný čas. 

Zaručený výkon a spolehlivost v průběhu času

Nové modely E10 a E9 jsou do detailu navrženy tak, aby fungovaly co nejlépe a nejdéle, a zaručují tak dokonalé výsledky sterilizace a sušení při optimální spotřebě energie a vody 

Kapacita vsázky a široká škála držáků na podnosy a příslušenství také umožňují efektivně konfigurovat a zpracovávat všechny typy vsázek podle různých požadavků a typů nástrojů. 

Řídicí systémy a pokročilé funkce společné všem autoklávům Euronda Pro System zaručují výkon a bezpečné výsledky po dlouhou dobu, čímž prodlužují životnost a účinnost autoklávu.  

  • Modulární systém zjednodušuje demontáž a údržbu autoklávu, zatímco kontrolní systém umožňuje snadné a časté čištění.  
  • Generátor okamžité páry zaručuje vynikající výkon z hlediska rychlosti, bezpečnosti a sterilizace a kalibruje spotřebu podle vsázky. 
  • Konduktoměr neustále sleduje kvalitu vody, systém kontroly nečistot zajišťuje provoz i při přítomnosti nečistot ve vypouštěcím okruhu, zatímco odlučovač vzduchu a vody a nový chladicí systém zachovávají účinnost čerpadla v průběhu času. 

E10 také vyvinula nový systém vzduchového filtru, který zabraňuje vnikání nečistot do autoklávu, čímž se zachovávají vnitřní součástky a jejich účinnost v průběhu času. Filtry lze vyjímat jednoduchým kliknutím a okamžitě je vyčistit nebo vyměnit.

Propojení a flexibilita pro úplnou sledovatelnost

Modely E10 a E9 rovněž zjednodušují každodenní práci z hlediska řízení a archivace údajů o sterilizaci díky zdokonaleným systémům digitální a papírové sledovatelnosti.

V souladu s normou EN 13060 se všechny sterilizační cykly ukládají na USB (v případě E10) nebo SD kartu (u E9) a lze je přenést do počítače prostřednictvím ethernetového nebo WiFi připojení (v případě E10 standardně, u E9 volitelně).  

Nové rozhraní E10 umožňuje několika kliknutími také vygenerovat soubor PDF s informacemi o cyklu přímo „na palubě“. 

Oba nové autoklávy nabízejí výběr ze 3 různých tiskáren: interní tiskárna s termopapírem, interní tiskárna se samolepicími štítky, externí tiskárna se samolepicími štítky.  

Software E-Memory 2.0, navždy zdarma

Autoklávy E10 a E9 nabízejí bezplatný a časově neomezený přístup k softwaru nejnovější generace E-Memory pro archivaci, řízení a sledování všech cyklů a údajů o sterilizaci přímo v počítači.  

Tato aplikace může automaticky, poloautomaticky nebo ručně zaznamenávat údaje o sterilizaci a ukládat je přímo do počítače. Její systém řízení umožňuje sledovat veškeré informace týkající se sterilizačních cyklů. To poskytuje nejen jistotu a samostatnost při práci, ale také představuje pevnou obranu profesionála v případě právních sporů

Objevte všechny inovace a vyberte si autokláv, který je pro vás ten pravý .

"*" indicates required fields

MARKETING*
k marketingovým aktivitám.

The processing and use of my personal data by Euronda S.p.A. for marketing purposes (aimed at providing commercial and/or promotional information, sending advertising materials or carrying out direct-sales activities or commercial communications about products and services, quality surveys or asking for feedback in order to gauge customer satisfaction levels). Said activities may take place via the set processing methods on paper, using automated or computerised procedures and may involve the usage of ordinary postal services, electronic mail, the phone or any other information channel.
DATI A TERZE PARTI*
ke sdělování údajů třetím stranám.

Disclosure of my data to any companies which are affiliated or related to Euronda S.p.A. as well as to any of its partners that may process my details for marketing purposes (aimed at providing commercial and/or promotional information, sending advertising materials or carrying out direct-sales activities or interactive commercial communications about products and services, or to conduct market research). Said activities may take place via the set processing methods on paper, using automated or computerised procedures and may involve the usage of ordinary postal services, electronic mail, the phone or any other information channel.
PROFILAZIONE*
k profilovacím aktivitám.

The processing and use of my personal data by Euronda S.p.A. for profiling purposes as regards shopping habits or consumption trends, behaviour patterns and the way the website is viewed and used.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Categories

Top