Novinka:
Eurosafe 60

Nová termodezinfekční myčka Eurosafe 60

Zcela v novém hávu... a nejen to!

Eurosafe 60, termodezinfekční myčka o objemu 60 litrů řady Euronda Pro System, přichází na trh v exkluzivním provedení a s důležitými novými funkcemi, které spojují její použitelnost a výkon s lepšími vlastnostmi automatického mytí a dezinfekce.

Tepelná dezinfekce přívětivá pro uživatele

Díky novým zásadním čistě bílým liniím je Eurosafe 60 daleko elegantnější co do svého designu, a i její používání je rovněž okamžité. Co bylo cílem této modernizace? Pomáhat v práci obsluze tím, že zjednodušuje všechny oblasti každodenního používání, od těch nejpraktičtějších a souvisejících s ergonomií, kterou představuje nová ocelová rukojeť usnadňující otevírání, až po ty, které se týkají použitelnosti, programování a nastavování cyklů.

Významné vylepšení se týká rozhraní systému Eurosafe 60, které bylo optimalizováno tak, aby navigace byla přehlednější, jednodušší a rychlejší. Nový systém ovládání, který je intuitivní a všestranný, například umožňuje vybrat 3 nejčastěji používané cykly a přiřadit je k praktickým tlačítkům pod displejem, a tím okamžitě spustit požadované mytí.

To ale není vše: myčka Eurosafe 60 je ještě chytřejší a spolehlivější – kromě sledování správné regenerace pryskyřic zabudovaného změkčovače vody nyní v případě chybějící soli upozorní obsluhu pomocí vyskakovacího okna, které stroji zabrání pokračovat v práci, dokud nebude sůl doplněna

Vše v jednom: pro bezpečnější a udržitelnější čištění chirurgických nástrojů

Tato upravená verze myčky Eurosafe 60, řady Euronda Pro System, modernizuje a zdokonaluje nepostradatelný nástroj, který dokáže automatizovat a zvýšit účinnost a produktivitu přípravných postupů, jež předcházejí sterilizaci pomůcek.

Její systém mytí pomocí vstřikování, nuceného sušení vzduchem a četná dostupná příslušenství zaručují vynikající výsledky u všech typů vsázek, dokonce i u složitých a dutých nástrojů.

Eurosafe 60 čistí, dezinfikuje, oplachuje a suší během jediného automatizovaného a sledovatelného procesu, který eliminuje nutnost ručního čištění a zaručuje:

  • účinnější a hlubší čištění;
  • snížení rizika náhodného poranění;
  • snížení rizika kontaminace prostředí v důsledku aerosolů a stříkanců;
  • opakovatelnost a sledovatelnost;
  • úsporu vody a čisticího prostředku;
  • úsporu času pro zaměstnance;
  • zvýšení produktivity.

Její 60litrová komora totiž dokáže zpracovat až dvě plné vsázky autoklávu (o objemu 24 litrů), což umožňuje nižší spotřebu energie a vody, ale také i čisticího prostředku, a to díky automatickému dávkovači, který volí správné množství v závislosti na velikosti vsázky.

Objevte všechny novinky a výhody nové myčky Eurosafe 60.

"*" indicates required fields

MARKETING*
k marketingovým aktivitám.

The processing and use of my personal data by Euronda S.p.A. for marketing purposes (aimed at providing commercial and/or promotional information, sending advertising materials or carrying out direct-sales activities or commercial communications about products and services, quality surveys or asking for feedback in order to gauge customer satisfaction levels). Said activities may take place via the set processing methods on paper, using automated or computerised procedures and may involve the usage of ordinary postal services, electronic mail, the phone or any other information channel.
DATI A TERZE PARTI*
ke sdělování údajů třetím stranám.

Disclosure of my data to any companies which are affiliated or related to Euronda S.p.A. as well as to any of its partners that may process my details for marketing purposes (aimed at providing commercial and/or promotional information, sending advertising materials or carrying out direct-sales activities or interactive commercial communications about products and services, or to conduct market research). Said activities may take place via the set processing methods on paper, using automated or computerised procedures and may involve the usage of ordinary postal services, electronic mail, the phone or any other information channel.
PROFILAZIONE*
k profilovacím aktivitám.

The processing and use of my personal data by Euronda S.p.A. for profiling purposes as regards shopping habits or consumption trends, behaviour patterns and the way the website is viewed and used.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Categories

Top