Novinka:
Eurosafe 170

Nová termodezinfekční myčka Eurosafe 170

Termodezinfekční myčka XL pro kliniky s velkým počtem pacientů

V rámci postupů týkající se opakovaného používání pomůcek hraje fáze čištění zásadní roli pro to, aby sterilizace proběhla správně. Použití termodezinfekční myčky umožňuje klinikám optimalizovat tento krok tím, že zajišťuje čištění, dezinfekci, oplachování a sušení pomůcek v jediném automatizovaném a sledovatelném procesu. Tím se snižuje pracovní zátěž na obsluhu, která se tak může věnovat specializovaným činnostem. Navíc snižuje riziko nehod souvisejících s ručním mytím.

Společnost Euronda rozšiřuje svou řadu termodezinfekčních myček uvedením na trh výrobku Eurosafe 170, nové termodezinfekční myčky velikosti XL řady Pro System. Ta díky své mimořádně objemné kapacitě vyhovuje potřebám zařízení s velkým počtem pomůcek, jež je třeba připravit pro práci.

Mimořádně objemná a ergonomická: usnadňuje každodenní práci

Eurosafe 170 se vyznačuje jednoduchým a kompaktním designem a skrývá v sobě výjimečnou objemovou kapacitu pro vsázku. Její prostorná 170litrová komora pojme až 8 kazet 1/1 DIN, což odpovídá 4 plným vsázkám 24litrového autoklávu a představuje průměr téměř 144 pomůcek.

V prodeji s kompletní sadou standardního sériového příslušenství, které umožňuje co nejlepší manipulaci s každou vsázkou a usnadňuje každodenní práci, a to i díky drobným, ale zásadním ergonomickým prvkům.

Chcete uvést příklad? Její skleněná dvířka během termodezinfekčního cyklu umožňují zachovat si dohled nad nástroji, zatímco výklopné otevírání slouží jako pohodlná plocha pro vsázku a zjednodušuje proces vkládání a vyjímání nástrojů.

Výkonná, flexibilní a spolehlivá

Vstřikovací mycí systém s nezávislými ostřikovacími rameny pro každou úroveň a sušení nuceným vzduchem zaručují hloubkové čištění, které zasahuje i dovnitř nástrojů, které mají dutiny, a jejich dokonalé vysušení.

Systém Eurosafe 170 se snadno programuje a přizpůsobuje a je navržen tak, aby byl maximálně použitelný při každodenních postupech. Umožňuje také přiřadit 3 oblíbené cykly k tlačítkům pro rychlou volbu na obou stranách displeje, takže požadovaný program mytí můžete okamžitě spustit.

Účinnost a dlouhou životnost zaručuje řada pokročilých bezpečnostních systémů. Eurosafe 170 kontroluje správnou regeneraci integrovaných změkčovacích pryskyřic. Systém filtrování vody uchovává výkon čerpadla v průběhu času, zatímco systém Acquastop přeruší průtok vody v případě poruchy nebo při unikání vody.

Možnost sledování šité na míru

Zařízení Eurosafe 170 ověřuje a zaznamenává všechny provedené cykly, přičemž umožňuje ukládání údajů na klíč USB, jejich přenos do počítače prostřednictvím volitelného datového záznamníku nebo tisk údajů prostřednictvím vybrané externí tiskárny.

Objevte všechny novinky a výhody nové myčky Eurosafe 170.

"*" indicates required fields

MARKETING*
k marketingovým aktivitám.

The processing and use of my personal data by Euronda S.p.A. for marketing purposes (aimed at providing commercial and/or promotional information, sending advertising materials or carrying out direct-sales activities or commercial communications about products and services, quality surveys or asking for feedback in order to gauge customer satisfaction levels). Said activities may take place via the set processing methods on paper, using automated or computerised procedures and may involve the usage of ordinary postal services, electronic mail, the phone or any other information channel.
DATI A TERZE PARTI*
ke sdělování údajů třetím stranám.

Disclosure of my data to any companies which are affiliated or related to Euronda S.p.A. as well as to any of its partners that may process my details for marketing purposes (aimed at providing commercial and/or promotional information, sending advertising materials or carrying out direct-sales activities or interactive commercial communications about products and services, or to conduct market research). Said activities may take place via the set processing methods on paper, using automated or computerised procedures and may involve the usage of ordinary postal services, electronic mail, the phone or any other information channel.
PROFILAZIONE*
k profilovacím aktivitám.

The processing and use of my personal data by Euronda S.p.A. for profiling purposes as regards shopping habits or consumption trends, behaviour patterns and the way the website is viewed and used.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Categories

Top