Novinka: EM45
SurgiFlexo Tip

Nová kanyla EM45 SurgiFlexo Tip

Odsávací kanyla pro operace v komplexních oblastech

Stomatologická chirurgie, která se neustále vyvíjí, vyžaduje nejmodernější nástroje, aby zaručovala ochranu, ergonomii a podporu za všech podmínek. Proto vznikla sterilní kanyla EM45 SurgiFlexo, kterou společnost Euronda vyvinula pro potřeby odsávání v komplexních chirurgických prostředích.

Flexibilní a přizpůsobivá kanyla EM45 SurgiFlexo Tip nabízí ideální ergonomii a výkonnost pro operace v těžko přístupných oblastech nebo místech s omezeným operačním prostorem, jako jsou chirurgické zákroky v zadních sektorech nebo operace zubních kořenů.

Všestrannost a přizpůsobivost: s podporou přesných zákroků

“Díky své pružné konstrukci a schopnosti udržet daný tvar, lze kanylu EM45 uzpůsobit tak, aby zaujala nejvhodnější úhel ohybu pro přesné zákroky při komplexních operacích, jako jsou např.

  • apikoektomie (resekce kořenového hrotu zubu),
  • štěpy dásně,
  • implantologické operace.

Modrý hrot kanyly dosahuje při chirurgickém zákroku vyšší přesnosti. Jeho výrazná barva dokonale kontrastuje s okolní tkání a zlepšuje viditelnost při všech chirurgických zákrocích, kde je přesnost stěžejní.

Možnost odšroubování hrotu také umožňuje měnit sací otvor od 2,6 mm do 4,8 mm, aby se přizpůsobil požadavkům na sání během různých fází operace.

Bezpečnost a pohodlí

Kanyla a hrot jsou vyrobeny z vysoce kvalitních biokompatibilních materiálů a zvláštní pozornost byla věnována designu hrotu, který je koncipován tak, aby jemně reagoval na sliznici a zajišťoval pacientovi pohodlný zážitek, a byl navržen tak, aby zaručoval maximální bezpečnost pacienta.

Každá kanyla EM45 je vyráběna v Itálii podle přísných podmínek a balena tak, aby zaručovala maximální bezpečnost v souladu s nejvyššími standardy v chirurgickém odvětví. Je pečlivě uložena ve sterilním lékařském blistrovém obalu, opatřeném dvojitým samolepicím štítkem, jenž zaručuje sledovatelnost výrobku.

Seznamte se se všemi novinkami

"*" indicates required fields

MARKETING*
k marketingovým aktivitám.

The processing and use of my personal data by Euronda S.p.A. for marketing purposes (aimed at providing commercial and/or promotional information, sending advertising materials or carrying out direct-sales activities or commercial communications about products and services, quality surveys or asking for feedback in order to gauge customer satisfaction levels). Said activities may take place via the set processing methods on paper, using automated or computerised procedures and may involve the usage of ordinary postal services, electronic mail, the phone or any other information channel.
DATI A TERZE PARTI*
ke sdělování údajů třetím stranám.

Disclosure of my data to any companies which are affiliated or related to Euronda S.p.A. as well as to any of its partners that may process my details for marketing purposes (aimed at providing commercial and/or promotional information, sending advertising materials or carrying out direct-sales activities or interactive commercial communications about products and services, or to conduct market research). Said activities may take place via the set processing methods on paper, using automated or computerised procedures and may involve the usage of ordinary postal services, electronic mail, the phone or any other information channel.
PROFILAZIONE*
k profilovacím aktivitám.

The processing and use of my personal data by Euronda S.p.A. for profiling purposes as regards shopping habits or consumption trends, behaviour patterns and the way the website is viewed and used.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Categories

Top