Road to
2024

Euronda – míříme k roku 2024

Rozpočet roku 2023

Rozšíření škály zaměřené na ochranu a návrat na světové veletrhy

S koncem roku 2023 přichází čas na obvyklou bilanci uplynulého roku a shrnutí nejzajímavějších plánů pro nejbližší budoucnost.
Pro společnost Euronda se rok 2023 uzavírá řadou dosažených úspěchů. V roce globální politické a ekonomické nestability se společnost rozhodla reagovat aktivně, vědoma si své energie, stability a úlohy.

Jak uvedl Dr. Renato Basso (prezident společnosti Euronda): „Tváří v tvář obtížím jsme se nezastavili a nečekali na lepší časy, ale situaci jsme řešili aktivně, jako vždy v naší historii.“

Tento závazek se projevil především ve fyzické přítomnosti, kdy po pandemii došlo k opětovnému plnému návratu na hlavní stomatologické veletrhy. Od britské dentální konference v Birminghamu po ADF v Paříži, přes Pragodent v Praze a Dental World v Budapešti, Euronda překročila hranice kontinentu a dorazila na významné světové akce, jako je Chicago Midwinter a Aeedc v Dubaji, a neopomněla ani pravděpodobně nejočekávanější událost v odvětví: Mezinárodní dentální veletrh v Kolíně nad Rýnem, který letos oslavil 40 ročníků existence, na nichž se Euronda podílela 19krát.

Nabitý kalendář zastávek, na kterých lze dohnat, obnovit a navázat staré i vytvořit nové kontakty, ale také představit důležité novinky a inovace letošního roku.

Pro systém Pro System, sterilizační řadu značky Euronda, byly uvedeny na trh dvě důležité novinky, které rozšiřují a obnovují řadu termodezinfekčních myček:

  • Eurosafe 60 – termodezinfekční myčka o objemu 60 l prošla pečlivým přetvořením a modernizací s novými důležitými funkcemi. (Přečtěte si článek)
  • Eurosafe 170 – nová termodezinfekční myčka o objemu 170 l, která díky své mimořádně velké kapacitě pružně a efektivně reaguje na potřeby klinik a zařízení s velkým počtem nástrojů ke zpracování. (Přečtěte si článek)

Nechyběly však ani novinky pro jednorázové výrobky, stačí zmínit uvedení nových papírových kelímků Monoart® Graffiti, které obohacují řadu o nový popový vzor ve 4 různých kombinacích, aby přinesly veškerou energii barev do studia a nevídané kombinace s ostatními výrobky Monoart®. (Přečtěte si článek)

Certifikaci systému ekologického řízení ISO 14001

Rok 2023 je pro společnost Euronda důležitý také z hlediska jejího závazku k udržitelnosti. Společnost získala certifikaci systému ekologického řízení, ISO 14001. Důležité uznání cesty společnosti v prostředí ESG (Environmental, Social and Governance), tj. její ochoty přijmout zásady a pokyny k začlenění ekologických, sociálních a správních aspektů do své podnikatelské strategie. Tímto nově získaným certifikátem Euronda potvrzuje svůj přístup k neustálému zlepšování výrobků a procesů a své přání nabízet zákazníkům a partnerům nejvyšší záruky kvality, odpovědnosti a správného řízení výrobních činností z hlediska životního prostředí (Přečtěte si článek)

Projekty a nové výzvy pro rok 2024

Společnost Euronda, věrná svým hodnotám a dosaženým výsledkům, hledí do nejbližší budoucnosti s jasnou myslí a nadšením. Na komerční úrovni bude rok 2024 rokem systému Pro System značky Euronda. Po letech vývoje, testování a optimalizace bude na trh uvedena nová verze autoklávů E10 a E9, která bude zcela nová a lepší.

K novým přístrojům přibude nová řada dezinfekčních prostředků Sanifizer, vyvinutá společností Euronda s inovativním složením s nízkým dopadem na životní prostředí.

Kromě toho bude celá řada sterilizačních rolí Eurosteril doplněna o centimetrové pravítko, které usnadní a zefektivní balicí operace.

Ani v případě výrobků Monoart nebude nouze o novinky, přičemž významné investice na úrovni výroby začínají instalací nové automatizované výrobní linky na pláštěnky a kryty. Také v oblasti jednorázových výrobků bude katalog rozšířen o inovativní sterilní chirurgickou kanylu EM45 SurgiFlexo, která se vyznačuje exkluzivním ergonomickým designem, jenž je výsledkem patentu společnosti.

Projekty a cíle společnosti hledí do roku 2024 a budoucnosti s optimismem a pevným odhodláním pokračovat v investicích a růstu v souladu se svým posláním: „Jde tu totiž o ochranu“. Bezpečnost a ochrana lidí a životního prostředí v rámci ucelené vize zaměřené na dokonalost služeb a úplnost nabídky, ale také na velkou pozornost věnovanou výrobním procesům a jejich udržitelnosti.

28/12/2023

Categories

Top